PGK Żyrardów

AKTUALNOŚCI

Nawigacja

  • AKTUALNOŚCI

Treść

  • Wzorowa firma

PGK Żyrardów uznane zostało za najlepszą firmę Aglomeracji Warszawskiej 2018 roku! Tytuł Wzorowego Mangera został przyznany Prezes PGK Pani Hannie Bieżuńskiej.

Kapituła wysoko oceniła doskonałe przygotowanie do zarządzania firmą stawiającą na innowacyjne rozwiązania i korzystającą z licznych projektów unijnych. Do największych inwestycji opartych na środkach unijnych zaliczyć należy „Gospodarkę wodno-ściekową w mieście Żyrardów”, której wartość przekracza 50 mln zł. PGK Żyrardów prowadzi liczne akcje społeczne podnoszące świadomość o codziennej odpowiedzialności każdego z nas wobec świata i natury. Spółka współpracuje ze szkołami i uczelniami wyższymi, wspiera uniwersytet trzeciego wieku i Klub UKS 3 Żyrardów. PGK inicjuje liczne akcje społeczne takie jak: „Ale kanał” edukujące czego nie należy wrzucać do toalet, konkurs „Cztery pory roku” dla dzieci i młodzieży, piknik „Czuję miętę do ekologii”, konkursy „Jestem eko” i inne działania o charakterze ekologiczno-edukacyjnym. PGK posiada nawet swoją własną pasiekę i szeroko wspiera proekologiczne rozwiązania. Dzięki tym przedsięwzięciom, wzorowo prowadzone Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Żyrardowie Sp. z o.o. dołączyło do grona laureatów konkursu Wzorowa Firma, a Pani Prezes Hanna Bieżuńska uznana została za „Wzorowego Menadżera” Aglomeracji Warszawskiej.

Konkurs „Wzorowa Firma” skierowany jest do wyróżniających się w poszczególnych branżach przedsiębiorstw, instytucji i firm działających na terenie Polski. Projekt realizowany jest etapami w poszczególnych regionach kraju.

Obszar Aglomeracji Warszawskiej jest powiązany gospodarczo, komunikacyjnie oraz społecznościowo dlatego w przeciwieństwie do innych Regionów, nie stanowi odpowiednika wielkości województw. Aglomeracja Warszawska to jedyna w swoim rodzaju część Polski, gdzie skupione są interesy gospodarcze wszystkich przedsiębiorstw. Łączy się tutaj telekomunikacja z transportem, handel z nowymi technologiami czy przemysł metalowy z wszechobecnym budownictwem. Do tego dochodzi ogromna siła i determinacja kilku milionów pracowników, często zatrudnionych w wytypowanych do nagrody firmach.

W tym elitarnym gronie znajdują się tylko firmy na wysokim poziomie rozwoju, gwarantujące najwyższą jakość oferowanych towarów i usług, które wprowadzanymi rozwiązaniami, pomysłami i innowacyjnością wyprzedzają konkurencję. O nominacji do nagrody „Wzorowa Firma” decydują członkowie kapituły w skład której wchodzą: niezależni eksperci z branży inżynieryjnej, ekonomiści, specjaliści ds. marketingu, handlowcy i przedstawiciele mediów.

Konkurs organizowany jest od 2015 roku. Dotychczas odbyły się edycje w województwach: świętokrzyskim, małopolskim, podkarpackim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, dolnośląskim, śląskim i podlaskim.

Kolejna edycja Konkursu Aglomeracji Warszawskiej odbędzie się za 3 lata ponieważ Konkurs organizowany jest cyklicznie w różnych częściach Kraju, właśnie w trzyletnich odstępach.

  • Wzorowa firma
  • Wzorowa firma
  • Wzorowa firma
  • Wzorowa firma
  • Wzorowa firma
  • Wzorowa firma

wstecz

Kontakt

  • Telefonistka
  Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
„Żyrardów” Sp. z o. o.
strzałka ul. Czysta 5
96-300 Żyrardów
telefon tel.: +48 46 855-40-41 do 42
fax fax.: +48 46 855-32-80
myszka e-mail: pgk@pgk.zyrardow.pl
godziny Biuro Obsługi Klienta czynne:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 7.00 - 15.00
środa: 7:00 - 18.00
godziny Kasa czynna:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek:  7.30- 15.00
środa: 7.30 - 18.00

W związku z wejściem w życie dn. 25 maja 2018 r. Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), informujemy iż w celu telefonicznego uzyskania informacji o stanie faktury, wysokości zadłużenia, stanie licznika, niezbędne jest podanie nr  identyfikacyjnego Klienta (Nr Nabywcy) znajdującego się na każdej fakturze wystawianej przez PGK Żyrardów.

Napisz do nas

NIP: 838 000 72 01
REGON: 750086653
KRS: 0000153850

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy
Kapitał Zakładowy: 47 207 000, 00 zł

Nr konta: Bank Pekao SA 03 1240 5918 1111 0000 4909 9913

STOPKA_LOGA

Stopka